Düğün Hazırlıkları,  Sürprizler, Kutlamalar

Sürpriz Evlilik Teklifi / Sürpriz Perisi

Annemin tabiriyle “ciddi “, devam eden bir ilişkisi olan erkeklerin en büyük sıkıntısı kuşkusuz ki evlilik teklifi!
Eskiden zevcesine “Özel bi yere yemeğe gideceğiz ” diyen adamın niyeti hemen belli oluyordu. Ama artık öyle değil.

Hatunlar yemek yerken ceket cebinden çıkıp açılan kutuları pek sevmiyorlar. İstiyorlar ki hiç beklemedikleri bi anda gelsin. Ve istiyorlar ki hayatlarının en güzel deneyimi olsun. (İstiyorlar demeyelim , istiyoruz diyeyim daha güzel olur 🙂 )

Çoğu kişi farkında olmasa da “Sürpriz Evlilik Teklifleri” artık bir sektör halini almış bulunmakta.
Yazıda yapılabilecek sürpriz tekliflerden bahsetmeden önce bu sektörün kurucu Şirin Yücel’e selamlarımı göndermeden edemeyeceğim. Kendisi sadece evlilik teklifi değil içinde sürpriz olan her organizasyona dahil olan mükemmel bir kadın. Şirin Hanım kim diye merak ediyorsanız kendisi hakkındaki detaylı bilgiye   buradan ulaşabilirsiniz.

Şirin Yücel

Şimdi gelelim mükemmel teklif için neleri bilmemiz gerekiyor?

Sevdiğiniz kadını tanıyor musunuz?
Mesela böyle bi organizasyon söz konusu olduğunda bu ikinizin arasında mı yaşansın ister yoksa arkadaşları eşi dostu hatta sokaktan geçen kedi bile buna tanık olsun mu ister?
Son derece romantik bir anda mı o soruyu duymak ister yoksa eğlencenin tavan yaptığı bir anda mı?

Sürpriz Evlenme Teklifi

Siz aklınızda nasıl bir şekilde olacağını kurguladıktan sonra kurgunun hikayesini yazmak için profesyonel bir yardım da alabilirsiniz , bu hikayeyi kendiniz de yazabilirsiniz. Zamanı az olan veya kendini  tüm detaylarla ilgilenecek kadar yeterli görmeyen beyler sizi şöyle alalım.

SÜRPRİZ PERİSİ;  kurucusu Şirin Yücel’in bir hayaliyle başladı. “İnsanları mutlu ederek mutlu olma”, bu aynı zamanda hayata bakışının, iş anlayışının da temelini oluşturdu.Sürpriz Perisi’nde  “%100 memnuniyet” hizmet sektöründe her firmanın temel cümlesidir, ancak, SÜRPRİZ PERİSİ  bunu “MUTLULUK GÖZYAŞLARI” ile bir adım daha ileriye taşıdı.

Bir sürü detayı olan böyle özel bir günde Sürpriz Perisi ile çalışmak içinizi rahatlatacaktır!

Eski bir Sürpriz Perisi çalışanı olarak hala oradan kopamamış olmam Sürpriz Perisi’nin nasıl tılsımlı bir yer olduğunu daha iyi açıklıyor aslında 🙂

Şirin Hanım’ın yaptığı her işe o kadar güveniyorum ki, yakında düğün organizasyonumu yapması için kahvesini içmeye gideceğim : )

Sitede olmayan bir çok alternatif fikir için de mutlaka Sürpriz Perisini aramalı ve Şirin Hanım’la görüşmelisiniz.
Aramadan önce şunlara da bir göz atın tabi ;

http://www.youtube.com/watch?v=sChdnaLFAhE

Tabi bunların yanında ;  “Hayır, ben her şeyi kendim yaparım” derseniz de size Hakan Yanaz örneğini vermekten gurur duyarım : )

Hakan Yanaz’ın yani biricik nişanlımın bana yaptığı Sürpriz Evlilik Teklifini merak edenler buradan okumaya devam edebilirler.

En Güzel Evlilik Teklifi Benim!

 

Kendinin asistanı olan; kullandığı her şey kendine özel olsun isteyen, bunu isterken de aklından geçen her şeyi el emeğiyle yapmayı seven, detay meraklısı ince eleyip sık dokuyan Banukuş'tan sevgiler efenim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir