Sürprizler, Kutlamalar

En Güzel Evlilik Teklifi Benim!

O mükemmel anlar yarattı ve bana bana size anlatabileceğim bir hikaye verdi.
Canımın en içinin bana yaptığı evlenme teklifi arkadaş çevremizde o kadar çok anlatıldı ki yazıp resmileştirmek istedim.
Kahveler da hazırsa ; buyrun. : )

Öncelikle sürprizin yapılacağı gün Hakan bana hiç bir şey belli etmedi. Kahvaltı için Grupanyadan kupon aldım oraya gidelim hafta sonu dedi. Bende tamam dedim. Bu her zaman yaptığımız bir şeydi sonuçta.

Yani günümüz Meyyalı Restoranttaki kahvaltımızla başladı. Kahvaltıdan sonra bugün nereye istersen gidelim, gezelim dedi. Ve rotamızı Anadolu Kavağına çevirdi . Aslında bi ara bugünde bişi var desem de telefonuma gelen bir mail bunu yıktı. Fotografçı olan çok yakın bir arkadaşımız daha önce bize çekmiş olduğu fotografların shoplanmış hallerini göndermişti. Sonuçta eğer bi organizasyon yapılacaksa mutlaka ÖnerArt’ da orada olmalıydı.

Bu mailden sonra evlenme teklifi aldığım günün ilk saatleri tamamen sıradan bir gün olarak geçti. Anadolu kavağına gittik fotograf çeklidik, çay içtik. Sonra “sana bir sürprizim var ” dedi ve atları çok sevdiğim için atlarla doğa yürüyüşüne çıkacağımızı söyledi. Mutluluktan havalara uçtum.

Haraya gittik atlara bindik ve kumsala yönlendik. Ata binmek muhteşem bir duygu! Kontrolu kendisinde olmayan herşeyden uzak durmaya çalışan sevgilim için de bambaşka bir deneyimdi. Cesaretine hayran kaldım : )

Evlilik Teklifi

İşte ne olduysa yukarıdaki kareden sonra oldu.

Evlilik Teklifi

Hava soğuk olmasına rağmen sahilde anlayamadığım bi hareketlilik vardı. Biz biraz daha yaklaşınca anladım tabi ne olduğunu.
Can kurtaran kulesinde flashlar çakıyordu. Sanırım biri fotografımızı çekiyordu.

Sonra …

Hemen ilerideki  kocaman “Benimle Evlenir Misin?”yazısını gördüm ! O kadar şaşırdım ki nasıl tepki vereceğimi bile bilemedim.

Daha ben yazının etkisindeyken ellerinde balonlarla sağdan solan gelen kardeşimi ; çocukluk arkadaşımı , biricik dostumu , varlıklarıyla bize güç veren arkadaşlarımızı , Poyrazı gördüm..

Evlilik Teklifi

O kadar şaşırdım ve o kadar mutlu oldum ki !

Tüm organizasyon bi yana canım sevgilim beni o kadar iyi tanıyor ve biliyor ki; organizasyonum ayrıntılarla doluydu.

Mesela teklif edilmeden önce başıma takılan duvağı andıran taç , gelin çiçeğim , evcil hayvanımız Eeyore, Love is .. serisinde tamamlayamadıklarımı bulmam için alınmış iki kutu şıpsevdi , arkadaşlarımın ellerinde ki “evet evet “, “güzel kızı kaptık”, “darısı başıma” yazıları, en sevdiğim uçan balonlar, konfetiler…

Evlenme Teklifi

Her şey ama her şey kusursuzdu.

Üzerinden 11 ay geçmesine rağmen size anlatırken yeniden aynı günü aynı sevinci yaşıyorum.

Ve biliyorum; ben çok şanslı bi kadınım. 

Evlenme Teklifi

Gecenin sonunda  hasta olmasına ramak kalan Poyraz’a , çiçek ve saç seçimim için Ayşe’ye , günümüzü renlendiren Tahsin’e , tüm ekibi bi oraya bi buraya taşıyan Serkan’a , taaa uzak yollardan gelen Sıla Cankız ve İlkay’a , canımın içi kardeşim Emir’e , o günü fotograflara bakıp yeniden canlandırmamı sağlayan Öner’e ve beni dünyanın en mutlu kadını yapan canım sevgilim , hayatım , aşkım , dostum , arkadaşım , nişanlım , ömrümün geri kalanı olan Hakan Yanaz’a teşekkür ederim .

Evlilik Teklifi

 

Bizi merak ediyorsanız buraya da bakabilirsiniz ; http://www.banuvehakan.com/

 

 

Kendinin asistanı olan; kullandığı her şey kendine özel olsun isteyen, bunu isterken de aklından geçen her şeyi el emeğiyle yapmayı seven, detay meraklısı ince eleyip sık dokuyan Banukuş'tan sevgiler efenim :)

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir